Czy wiesz, jakie są najpopularniejsze metody przedłużania rzęs? My to wiemy!

Odkąd zabiegi przedłużania rzęs na dobre zadomowiły się w większości salonów urody, wiele kobiet decyduje się na spróbowanie jego efektów. Piękne i naturalnie wyglądające długie rzęsy są w końcu marzeniem każdej z nas, niedziwne więc, że coraz więcej znajomych prędzej czy później decyduje się na zabieg. Zanim jednak podejmiesz to działanie, dowiedz się, jakie są metody przedłużania rzęs i na co warto zwrócić uwagę, wybierając się na zabieg.

Metody przedłużania rzęs

Rozróżnia się kilka metod operacji na rzęsach, choć tak naprawdę za przedłużanie rzęs odpowiada metoda 1:1. Inne sposoby dają nie tylko efekt przedłużenia, ale także zagęszczenia o czym można więcej przeczytać w innym poradniku na stronie http://www.chilimy.pl/podpowiadamy-ktora-metode-przedluzania-i-zageszczania-rzes-wybrac/. Jeśli zatem gęstość Twoich rzęs jest dla Ciebie satysfakcjonująca i zależy Ci jedynie na ich wydłużeniu, polecamy wybrać metodę 1:1.

W trakcie zabiegu stylistka będzie doklejać po jednym sztucznym włosku do niemalże każdej naturalnej rzęsy. Jak można się domyślić, zabieg jest czasochłonny i wymaga ogromnej precyzji. Bez obaw, dla klientki jest także komfortowy. Podczas gdy Ty będziesz wygodnie zajmować pozycję półleżącą, z bezpiecznie zamkniętymi oczyma, stylistka będzie pracować nad poprawą urody Twoich rzęs.

Inne metody, jak już zostało wspomniane nie tylko przedłużają, ale także dodatkowo zagęszczają rzęsy. Wszystko dlatego, że wykorzystuje się w nich większą ilość sztucznych włosków. Np. w metodzie 2D czyli inaczej 2:1, stylistka dokleja dwie sztuczne rzęsy do jednej naturalnej. To może być idealny wybór dla kobiet, które chcą nieco zagęścić rzęsy, ale w głównej mierze zależy im na ich przedłużeniu. Natomiast kolejne metody, takie jak 3D czy 4D (analogicznie doklejane są 3 lub 4 sztuczne rzęsy do jednej naturalnej), dają już niemalże hollywoodzkie spojrzenie!

Wybór salony a efekt

Niezwykle ważnym elementem jest rzetelny wybór salonu. Rzetelny czyli taki, który został poprzedzony dokładną analizą oferty na rynku. Szukając gabinetu oferującego przedłużanie rzęs w Twojej okolicy, warto zajrzeć na stronę https://www.moment.pl/rzesy/katowice, gdzie znajdziesz listę sprawdzonych salonów z pełną ich ofertą oraz cennikiem. Poczytasz tam również o opiniach, co będzie pomocne w podjęciu racjonalnej decyzji.

Wybór salonu ma wpływ na efekt zabiegu. Dlaczego? Ponieważ profesjonaliści w tej branży zawsze przeprowadzają wywiad z klientką przed zabiegiem. Daje to gwarancję idealnego doboru metody i zachowania naturalnych i trwałych efektów.

Reasumując, nie zawsze salon polecony przez koleżankę będzie dla Ciebie dobrym wyborem. O ile opinie klientów są kluczowe, o tyle najistotniejsze jest to, aby stylistka posiadała certyfikat, doświadczenie i oczywiście gwarantowała wywiad przed zabiegiem. To on pomaga w indywidualnym doborze najlepszej i najbezpieczniejszej metody.