Fiat Tipo. Luksus za rozsądne pieniądze

Lifting, jakiemu poddany został sedan Fiata, jeszcze bardziej utwierdza w przekonaniu, że jest to samochód wart swojej niewygórowanej ceny. Ten, kto zdecyduje się na zakup Tipo, zyskuje nie tylko nowoczesny kompakt, ale coś znacznie więcej – pewność, że dokonał właściwego wyboru.

Luksus w standardzie

Teraz, gdy wszystko co najlepsze zostało odświeżone, Fiat Tipo prezentuje się lepiej niż kiedykolwiek. To wciąż jeden z najchętniej wybieranych kompaktów, a jednocześnie samochód niedrogi w stosunku do tego, co oferuje w standardzie. A to zarówno nowoczesna stylistyka i ujmująca precyzją linia nadwozia, jak i technologie, które są gwarancją bezpiecznego prowadzenia. Tak wysoki poziom komfortu został osiągnięty dzięki znakomitej znajomości potrzeb konsumenckich, wypracowanemu przez lata stylowi, a także otwartości na innowacje. Jeśli już kiedyś zakochałeś się w funkcjonalnym i eleganckim Tipo, to dziś to uczucie narodzi się na nowo.

Bardziej miejski, bardziej Twój

Co takiego uległo zmianie, że Fiat Tipo może mówić o sobie jako świeżym spojrzeniu na motoryzację? Po pierwsze, to wygląd: znacznie bardziej dynamiczny niż lata temu, stworzony, aby wyróżniać się w miejskiej dżungli. Czarne wykończenie detali (lusterek, osłony grilla i szyb) podkreśla elegancję nadwozia, czego dopełnieniem są 16-calowe felgi, również w kolorze czarnym. Podobne zjawisko ma miejsce wewnątrz auta. Fiat Tipo zachwyca zachowaniem smaku w każdym najmniejszym elemencie wykończenia. Czarno-szara tapicerka świetnie wpisuje się w nowe minimalistyczne trendy, wygodne fotele zapewniają niezwykłą przyjemność z jazdy, a przestrzeń dopełnia tę całość jak przysłowiowa kropka nad i. Funkcjonalność i styl widoczne są niemal w każdym z tych szczegółów, dając poczucie dobrze wykonanej pracy nad odświeżeniem jednego z najbardziej cenionych samochodów tego segmentu.