Hematolog Katowice – usługi na najwyższym poziomie

 

Hematologia to dziedzina medycyny, która zajmuje się funkcjonowaniem i leczeniem chorób układu krwiotwórczego. Lekarze hematolodzy pracują zarówno w szpitalach, jak i placówkach prywatnych. Jednak z nich mieści się w Katowicach.

Hematolodzy w Katowicach

Hematolog Katowice to wyspecjalizowana placówka, która świadczy pomoc osobom cierpiących na choroby krwi i układu krwiotwórczego. Lekarze diagnozują i leczą takie schodzenia jak:

 • przewlekła białaczka szpikowa,
 • czerwienica prawdziwa,
 • nadpłytkowość samoistna,
 • mielofibroza,
 • trombofilie,
 • hemofilie,
 • skazy małopłytkowe,
 • zaburzenia krzepnięcia krwi,
 • niedobory odporności,
 • powikłania po chemio i radioterapii,
 • przygotowanie do transplantacji szpiku,
 • leczenie szpiczaka plazmocytowego,
 • wszelkie rodzaje niedokrwistości (hemolityczne i niedoborowe).

Poradnia hematologiczna Katowice zatrudnia najlepszych specjalistów i oferuje leczenie na światowym poziomie.

Kiedy udać się do hematologa?

Do wizyty u hematologa powinny skłonić przede wszystkim nieprawidłowe wyniki krwi, głównie nieprawidłowości krwinek białych i czerwonych, nieprawidłowe OB, a także występowanie siniaków bez przyczyny, zmiany w obrębie dziąseł, nadżerki czy nadmierna bladość skóry. Oczywiście na podstawie wymienionych objawów nie można postawić diagnozy, hematolog musi pogłębić diagnostykę, zlecić morfologię, biochemię, USG, a w niektórych przypadkach biopsję szpiku kostnego. Z pomocy hematologa powinny skorzystać również osoby, które mają dziedziczną skłonność do występowania chorób krwi. Jeżeli chcesz znaleźć lekarza, wpisz w wyszukiwarkę Katowice wyświetl numer telefonu a pojawią się adresy przychodni z tego miasta, np. kliniki hematologii i transplantacji szpiku. Wpisz Zabrze wyświetl numer telefonu, a znajdziesz kontakty do lekarzy klinicznych przyjmujących publicznie i prywatnie, m.in. z uniwersytetu medycznego w Katowicach czy śląskiego uniwersytetu medycznego.

Hematolog Katowice– jak umówić wizytę?

W przypadku pojawienia się niepokojących objawów nie warto czekać z wizytą u specjalisty. Do lekarza przyjmujące w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia potrzebne jest skierowanie, które wydaje internista, czyli lekarz chorób wewnętrznych. Informacje na temat  przyjmujących hematologów można uzyskać na infolinii osoz. Wystarczy zadzwonić, a konsultanci wyszukają specjalistów. W przypadku, gdy na NFZ brak wolnych terminów, nie należy zwlekać, tylko skorzystać z prywatnej służby zdrowia. W poradniach przyjmują specjaliści dla dorosłych, jak również hematolog dziecięcy. Poradnia hematologiczna konsultacyjna Katowice ma krótkie terminy. Hematolog Katowice prywatnie to gwarancja szybkiej diagnozy i wdrożenia niezbędnego leczenia. Do lekarza możesz umówić się w prosty sposób, znalezienie właściwej wizyty nie jest problemem. Wizyta w poradni wymaga telefonicznego kontaktu lub kontaktu online, wybrania lekarza i rezerwacji odpowiadającego terminu. Do wybranej placówki można zadzwonić, umówić wizytę kontrolną,  strona internetowa udostępnia terminarz oraz udostępnia możliwość zamawiania recept. Lekarzy możesz wybierać według wybranych kryteriów, np. Tychy wyświetl numer telefonu, Sosnowiec wyświetl numer telefonu, Rybnik wyświetl numer telefonu, Gliwice wyświetl adres e-mailowy. Obszar wyszukiwania można dowolnie ustawić, według swoich potrzeb, dopasować adres przychodni w najbliższej okolicy.

Potrzebujesz lekarza? Nie czekaj, zadzwoń na infolinię lub skontaktuj się z wybraną przychodnią telefonicznie. Specjaliści czekają i służą pomocą.