Filmowanie z drona – sprawdź ofertę!

Filmowanie z drona jest usługą wykorzystywaną przez firmy budowlane i nie tylko. Dowiedz się, dlaczego warto ją zamówić oraz ile kosztuje realizacja!

Filmowanie z drona – dla kogo i za ile?

Ujęcia z lotu ptaka robią niesamowite wrażenie. Współcześnie dzięki nowoczesnej technologii można wykonywać je o wiele łatwiej, dlatego są chętnie wykorzystywane w rożnych branżach do celów marketingowych i nie tylko. Wyjaśniamy, jak wygląda filmowanie z drona, kto najczęściej je zamawia oraz ile kosztuje taka usługa!

Liczne badania wykazują, że współcześni odbiorcy najlepiej reagują na estetyczne przekazy wizualne. Im efektowniej zaprezentowana jest działalność danej firmy, tym bardziej jest doceniana i cieszy się większą popularnością. Z tego względu filmowanie z drona staje się coraz popularniejszym sposobem pozyskiwania materiałów reklamowych. Dowiedz się, w jakich branżach takie zabiegi są najmodniejsze i jaki jest koszt realizacji takiego nagrania!

Komu przyda się filmowanie z drona?

Sterowany zdalnie dron zgodnie z prawem może unosić się na wysokości do 150 metrów nad ziemią. Z tej perspektywy da się zrealizować zapierające dech w piersiach ujęcia. Ponieważ dzięki stabilizacji obrazu kamera nagrywa nawet podczas lotu, dynamiczny widok z lotu ptaka jest naprawdę niesamowity.

Komu przyda się filmowanie z drona? Z usługi tej najczęściej korzystają przedsiębiorstwa związane z budownictwem i infrastrukturą. Ogromne budynki, place budowy oraz inne rozległe przestrzenie najkorzystniej można zarejestrować właśnie w ten sposób. Profesjonalnie nagrany oraz zmontowany materiał wideo może być świetnym urozmaiceniem portfolio, ozdobą strony firmy, a także ważną dokumentacją, dodatkiem do raportu z postępów prac czy załącznikiem do prezentacji dla inwestorów.

Ile kosztuje taka usługa

Wiele osób zastanawia się, ile kosztuje taka usługa. Trudno jest przedstawić sztywny przedział cenowy, ponieważ zbyt wiele kwestii ma wpływ na ostateczne koszty realizacji. Największe znaczenie ma to, jaki efekt końcowy chce się uzyskać. Wideo może trwać kilka sekund, ale też kilkanaście minut. Jeśli w dodatku ma być zrealizowane w technice time-lapse, zbieranie materiałów trwa kilka tygodni czy nawet miesięcy. Nie bez znaczenia jest też to, w jaki sposób mają zostać przygotowane pozyskane nagrania. Jeśli klient zamówi profesjonalną obróbkę i montaż, musi liczyć się z dodatkowymi kosztami.

Gdzie szukać firm od filmowania z drona?

Gdzie szukać firm od filmowania z drona? Najlepiej jest wybierać realizatorów z wieloletnim doświadczeniem, dysponujących najnowocześniejszym sprzętem oraz wykwalifikowanymi pracownikami. Taką firmą jest np. śląski Build-Lapse. Tworzy zachwycające realizacje nie tylko w Katowicach, ale też Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu i Gdańsku. Więcej na temat usług świadczonych przez to przedsiębiorstwo można przeczytać na stronie: http://build-lapse.com/ujecia-z-drona/.

Filmowanie z drona to świetny sposób na pozyskanie atrakcyjnych materiałów wideo. Jeśli prowadzisz firmę budowlaną i chcesz zaprezentować jej działalność w najbardziej atrakcyjny sposób, zamów realizację efektownego nagrania. Zainwestuj w nowoczesne rozwiązanie, które przyczyni się do poprawy wizerunku Twojej firmy!