Kolorowe spódniczki – kolorowo, biegowo, kobieco

Kolorowy zawrót głowy, czyli biegowe szaleństwo objawia się nie tylko łapaniem wyjątkowej energii płynącej z uprawiania tego sportu, ale także są to modne, pełne barw i przede wszystkim komfortowe ubrania dla zaawansowanych biegaczy i zupełnych amatorów, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z bieganiem. Bieganie w legginsach jest bardzo wygodne, ale kto powiedział, że kobiety nie mogą biegać w specjalnych spódniczkach do biegania? Ultralekkie materiały, burza kolorów, niezwykły design pozwalają zaszaleć z modą podczas treningów i zawodów.

Moda biegowa z Nessi – spódniczka z legginsami

Polska marka sportowa NESSI to pomysł na wyjątkowe sportowe ubrania dla kobiet. Wprowadziła na rynek dwa rodzaje sportowych spódniczek – bez legginsów i z krótkimi legginsami. Czym się charakteryzują i do jakich sportów najlepiej je zakładać?

Spódniczki zostały wykonane z ultralekkich i ultranowoczesnych materiałów. Są więc delikatne, przyjemne dla skóry i bardzo zwiewne. Materiał Brisk 3d ultra charakteryzuje się dużą oddychalnością. Pozwala to na szybkie odprowadzenie potu na zewnątrz. Natomiast sama tkanina nie nasiąka wilgocią, pozostaje sucha i lekka. Spodenki Nessi zostały wykonane z dzianiny Flexible Slim. Jest to materiał, który rozciąga się w czterech kierunkach. Idealnie więc dopasowuje się do każdej figury. Spodenki są bardzo wygodne, nie ocierają skory i również zapewniają suchość tkaniny, czyli oddychają. Spódniczka ma płaskie i elastyczne szwy oraz bezpieczne elementy odblaskowe. Nawet wieczorem biegaczka pozostaje widoczna na drodze. Spódniczka jest przeznaczona do biegania, ale także z powodzeniem znajdzie zastosowanie podczas jazdy rowerem czy na rolkach. Nie przeszkadza podczas wykonywania ćwiczeń w stylu dance aerobik lub układów zumby.

Moda biegowa z Nessi- spódniczka bez spodenek

Skoro spódniczka sportowa nie posiada wszytych pod spodem krótkich spodenek, może z powodzeniem służyć do uprawiania na przykład nordic walking. Doskonale nadaje się też na spacery – nawet po centrum miasta oraz spokojne bieganie. Ta spódniczka jest wykonana z materiału Flexible Fit. Tkanina jest miękka i przyjemna dla skóry. Charakteryzuje się także wysoką oddychalnością. Poza tym rozciąga się w czterech kierunkach. Idealnie dopasuje się więc do każdej sylwetki.

Trwałość i kolor

Wiadomo jednak, że ubrania, które są wykorzystywane w uprawianiu sportu, należy często prać. Kolorowy zawrót głowy w tym wypadku na długo pozostanie bez zmian. Tkanina jest też super odporna na promieniowanie słoneczne. Nie blaknie pod ich wpływem. Poza tym szwy wykonane są tak, że się nie prują, zapewniając komfort pod każdym względem. I te bajkowe kolory i wzory, mosaic comics, tulipany, papugi, fuksja…Wszystko szaleje w oczach, mieni się żywymi barwami, przyciąga wzrok i po prostu pozwala czuć się wyjątkowo i bardzo kobieco w każdej sytuacji.