Fotelik samochodowy jak wybrać ten odpowiedni?

Foteliki samochodowe to niezbędny element wyposażenia dla każdego podróżującego malucha, który wsiada do samochodu.

Wybór odpowiedniego fotelika musi być dobrze przemyślany, by fotelik samochodowy przede wszystkim spełniał najwyższy stopień bezpieczeństwa. Dostępnych jest wiele fotelików nowych ale także używanych z rynku wtórnego, jednak interesując się fotelikiem używanym trzeba być ostrożnym. Obecnie rynek obfituje w różnego rodzaju foteliki samochodowe, do wyboru są foteliki droższe i tańsze, te z zastosowaniem nowoczesnych rozwiązań, jak i podstawowym wyposażeniem. Wybierając fotelik samochodowy należy go porównać z innymi i wybrać jeden najodpowiedniejszy, co sprawi, że rodzice podejmą najwłaściwszą decyzję.

Joie Stages to fotelik samochodowy brytyjskiego producenta, który cieszy się zainteresowaniem wśród rodziców, ze względu na praktyczność oraz możliwość długiego korzystania z fotelika. Fotelik Jioe Stages może być używany przez dzieci od narodzin do ukończenia przez nie 7 lat o wadze od 0-25 kg. Fotelik Joie Stages gwarantuje wysoką ochronę, a zapewniają to odpowiednio wzmocnione ścianki boczne, które w wypadku uderzenia bocznego pochłaniają energię. Dodatkową zaletą fotelika są użyte do jego produkcji materiały, które przepuszczają powietrze tworząc odpowiednią cyrkulację, co zapewnia komfort dziecku, szczególnie w gorące dni, podczas długich podróży. Fotelik wyposażony jest w dwie boczne kieszonki, do których można włożyć na przykład zabawki, ta opcja na pewno spodoba się maluchowi.

Fotelik jest tak skonstruowany, by dziecko czuło się całkowicie bezpiecznie, dzięki jego mocnej i doskonałej konstrukcji oraz systemowi „Baby Amor”, ciało dziecka idealnie wpasowuje się do wnętrza fotelika. Fotelik Joie Stages jest w pełni regulowany, dzieci do lat 4 mogą w nim podróżować tyłem do kierunku jazdy. Fotelik posiada pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa oraz uprząż, którą można regulować wraz z zagłówkiem. Fotelik dostępny jest w kilku interesujących, stonowanych oraz modnych kolorach, które można dopasować do samochodu.