Dlaczego warto korzystać z kistenów w swoim biznesie?

schoeller - kisteny (2).jpg

Kisteny, czyli skrzyniopalety to pojemniki, które posiadają bardzo liczne zastosowania. Coraz częściej używane są one w przemyśle i transporcie. Powoli wypierają one swoje drewniane odpowiedniki, gdyż są od nich bardziej praktyczne. Czym dokładnie są kisteny i dlaczego warto z nic korzystać w swoim biznesie? Sprawdźmy to!

Plastikowe kisteny – co to jest?

Skrzyniopalety, inaczej nazywane kistenami, to plastikowe pojemniki do przechowywania oraz transportu różnego rodzaju produktów. Wykonywane są z wysokiej jakości polipropylenu, dlatego też są dużo bardziej odporne na odkształcenia, zniszczenia, oraz dużo lżejsze od ich drewnianych odpowiedników. Nic więc dziwnego, iż niemal całkowicie wyparły je z rynku. Plastikowe kisteny, czy beczki plastikowe producent mogą służyć do przechowywania problematycznych produktów i towarów. Wykorzystuje się na przykład do transportu żywności, płynów, różnego rodzaju sypkich produktów, a nawet produktów farmaceutycznych, takich jak leki.

Praktyka i oszczędność miejsca

Mówiąc o plastikowych beczkach czy skrzyniopaletach, nie sposób nie wspomnieć o odpowiedniej higienie. Bez problemu można je bowiem umyć wodą, czy gorącą parą wodną i wykorzystać powtórnie. To znacząco różni je od pojemników drewnianych. Kisteny cieszą się dużą popularnością wśród przedsiębiorców również ze względu na swoją ładowność. Bez problemu można postawić jeden na drugim, oszczędzając w ten sposób sporo miejsca w magazynie bądź ciężarówce. Takie praktyczne zastosowania czynią te pojemniki bezkonkurencyjnymi.

Producent beczek plastikowych, a ekologia

Produkując plastikowe beczki oraz skrzyniopalety warto zwrócić uwagę na zastosowane w ich tworzeniu ekologiczne rozwiązania. Plastik, z jakiego wytwarza się kisteny, to w 100% recyklingowany polipropylen. Możemy więc być pewni, iż mimo zastosowania plastiku, używając ich, troszczymy się o środowisko naturalne. To niezwykle ważne w dzisiejszych czasach.

Jak widać, plastikowe kisteny i beczki to bardzo praktyczne rozwiązanie do każdego przedsiębiorcy. Takie pojemniki posłużą mu przez wiele lat, co jest dużą oszczędnością.