Dlaczego warto zdecydować się na fotoodmładzanie?

saywowclinic.pl - sayww (2).jpg

Nie da się zatrzymać czasu. Z wiekiem na skórze pojawiają się przebarwienia, zmarszczki, cera traci jędrność i elastyczność. Nie pomagają kremy ani domowe zabiegi. Czy można coś zrobić, aby wyglądać młodo i promiennie? Jedną z opcji jest fotoodmładzanie. Jest to mało inwazyjny zabieg, którego efekty są widoczne od razu.

Fotoodmładzanie Katowice – jakie efekty można osiągnąć?

Dzięki fotoodmładzaniu można znacznie poprawić jędrność i elastyczność skóry. Zaraz po wyjściu z gabinetu zmarszczki są znacznie płytsze, a na skórze nie widać przebarwień, plam czy pajączków.

To zabieg, który jest bezpieczny, a dodatkowo nie trzeba przechodzić rekonwalescencji. Jedynym objawem może być lekko zaczerwieniona skóra i to wszystko. Po fotoodmładzaniu pory się zmniejszają, a skóra jest widocznie rozjaśniona. Dla osiągnięcia najlepszego rezultatu zaleca się przeprowadzenie do pięciu serii.

Kto powinien skorzystać z fotoodmładzania?

Fotoodmładzanie Katowice to dość nowoczesna metoda przywrócenia skórze sprężystości i blasku. Z takiego zabiegu powinny skorzystać panie, które chcą wyglądać młodziej i promienniej. Również panowie mogą się zdecydować na taki krok, dzięki czemu będą wyglądać młodziej o parę lat.

Z racji tego, że fotoodmładzanie jest przeprowadzane przy użyciu lasera, to kobiety ciężarne i karmiące piersią nie mogą się poddać zabiegowi. Przeciwwskazaniem jest też cukrzyca i przebyta choroba nowotworowa. Zabiegu nie wolno wykonywać na skórze, na której widoczne są stany zapalne i która jest opalona.

Jak utrzymać na dłużej młody wygląd?

Nadmierne opalanie powoduje, że na skórze pojawiają się znacznie szybciej zmarszczki i przebarwienia. Zatem warto się zabezpieczać przed promieniowaniem słonecznym. Najlepsze są kremy z wysokim filtrem UV.

Także po zabiegu fotoodmładzania dobrze jest zrezygnować z opalania. Bardzo ważne jest też stosowanie się do zaleceń kosmetologa i używanie odpowiednich kremów.