Najlepszy telewizor 55 cali 4K – TOP 4

Rewelacyjna jakość obrazu, świetny kontrast, funkcja Smart TV i niezłe nagłośnienie to nasze najczęstsze wymagania, gdy interesuje nas telewizor 55 cali 4K. Na rynku mamy do wyboru wiele modeli, kusi m.in. QLED, modele z zakrzywionym ekranem itd. Warto orientować się, które telewizory są warte uwagi – oto nasz TOP 4.

Najczęściej wybieramy telewizor 55 cali 4K, gdyż jest odpowiedni do salonu w mieszkaniu, ale także domku jednorodzinnym. Pozwala na urządzenie kina domowego, ale zadowoli też miłośników sportu czy gier. To optymalny rozmiar, a poza tym cena naprawdę dobrego modelu nie odstrasza. Niedawno swoją premierę miały telewizory Samsung QLED 2018, ale warto zwrócić uwagę także na inne modele. Poniżej nasz TOP 4 – polecamy m.in. Philipsa czy wspomnianego QLED-a.

A może Samsung QLED 2018?

Zastanawiasz się, jaki telewizor 55 cali 4K wybrać? Jednym z modeli wartych zakupu będzie najnowszy QLED – np. 55Q9FNA. Już na dzień dobry wywołuje niesamowite wrażenie wizualne, ale ważne jest też to, co kryje w środku. Telewizory Samsung QLED 2018 są tak zaprojektowane, że gwarantują komfort oglądania nawet ze znacznej odległości.

Jego zaletą jest też rozbudowany system Smart Things, pilot One Remote pozwalający zarządzać wieloma urządzeniami podłączonymi do telewizora, rewolucyjna technologia Quantum Dot, świetny kontrast oraz niezwykle realistyczne odwzorowanie barw.

Dobra jakość w dobrej cenie – LG 55UJ635V

Zazwyczaj musimy mieć co najmniej 3500 złotych, aby myśleć nad zakupem telewizora 55 cali 4K. Są jednak modele, które można polecić z powodu dobrego stosunku jakości do ceny – jak LG 55UJ635V. Można go kupić za około 2500 zł! Oferuje zaś naprawdę sporo, bo przede wszystkim rozdzielczość 4K oraz poprawiającą obraz technologię Active HDR.

Całkiem duży telewizor spodoba się miłośnikom filmów i seriali, ale także sportu. Wystarczająco dobra jakość obrazu zadowoli nawet tych wybrednych. Z atutów warto też wspomnieć o możliwości połączenia się z Wi-Fi, Smart TV, funkcję Ultra Luminance i Local Dimming kontrolujące jasność, co sprawia, że dostrzegamy więcej szczegółów, a także zaawansowany system symulacji dźwięku. Więcej o takich telewizorach znajdziesz również na https://lukikuki.pl/

Panasonic TX-55EX620E

W podobnej cenie można też kupić model Panasonica. Nie zapewni tak wysokiej jakości jak np. QLED, ale za to będzie dobrą opcją dla oszczędnych. Ma wiele plusów, np. technologię 4K HDR i zaawansowane przetwarzanie barw gwarantują nam dobry obraz, a funkcja 4K Pure Direct płynność. Smart TV i możliwość korzystania z Internetu to także standard w tym modelu!

Philips 55PUS6482/12™

Kolejną propozycją jest Philips, którego wyróżnia technologia Ambilight. Poświata z tyłu nie tylko tworzy nastrój, ale także dba o nasz wzrok. Z plusów tego modelu trzeba wymienić m.in. rozdzielczość 4K, system Android, płynny dostęp do Internetu i zasobów Smart TV, czyli popularnych aplikacji. Trzeba też docenić wspaniały poziomem kontrastu, ostrości i koloru.