Samochody używane z gwarancją? Kupisz je w salonie dealerskim!

Chcesz zakupić używane auto, ale obawiasz się, że zostaniesz oszukany? Eksperci wskazują, że nawet połowa pojazdów wystawionych na sprzedaż może mieć zatajone usterki! Gdy nie chcesz ryzykować, zajrzyj do salonu dealerskiego – kupisz w nim także samochody używane z gwarancją!

Nie każdy z nas może pozwolić sobie na kupienie nowego auta – to spora cena. Auta używane kupimy taniej i niejednokrotnie w cenie podobnej do nowego modelu możemy znaleźć ten ze znacznie wyższej półki. Jednak chyba każdy, kto kiedykolwiek chciał kupić auto z drugiej ręki, na pewno wie, że znalezienie odpowiedniego nie jest takie proste, jak może się wydawać.

 

Obecnie, gdy do Polski sprowadza się wiele samochodów z zagranicy, ryzyko wzrosło. Na rynku znalazły się auta powypadkowe, po zalaniach oraz z poważnymi usterkami, które kamuflowane są przez handlarzy. Przekręcony licznik to dopiero początek – na sprzedaż wystawiane są też auta, które już dawno powinny trafić na złomowisko. Szpachlowane, składane z różnych elementów, z odłączonymi poduszkami bezpieczeństwa, z mocno wyeksploatowanymi częściami – zakupienie takiego auta może być związanie nie tylko ze stratą pieniędzy, ale również zdrowia, a nawet życia!

 

Jeśli chcesz zakupić auto używane bez ryzyka, warto zajrzeć od salonów dealerskich. Wprawdzie nie znajdziemy w nich aut bardzo tanich – starych, podniszczonych, ale możemy kupić te nowsze i nadal w świetnym stanie, a ponadto w kapitalnych cenach. Samochody te pochodzą głównie z leasingu oraz od klientów oddających je w rozliczeniach.

 

Zakupienie auta używanego od salonu dealerskiego ma wiele zalet – auto jest sprawdzone i możemy zobaczyć wyniki jego przeglądu, dostajemy na nie także gwarancję i możemy tanio dokupić ubezpieczenie lub skorzystać z oferowanych przez salony form finansowania – kredytu, leasingu. Takie samochody używane z gwarancją to najlepszy wybór dla osób, które oczekują, że auto będzie w stanie posłużyć im na wiele kolejnych lat – bez ponoszenia sporych kosztów.

 

Oferty salonów dealerskich można sprawdzić już teraz przez internet.